lart

Shërbimi ynë

Shenzhen të huaj

Shitjet globale jashtë shtetit

Mrekullia e Shenzhenit

Prodhuar në Shenzhen

shubiao xia

Qendra Globale e Përzgjedhjes

Çfarë mund të bëjë CEMF për ju?

Federata e Tregut të Shkëmbimit të Mallrave Shenzhen (shkurtimisht CEMF) bazohet në të dhëna të mëdha, informatikë cloud dhe inteligjencë artificiale, të mbështetur nga shërbimet financiare, për të bashkuar forcat e tregut dhe për të promovuar qarkullimin tregtar, platformën e shërbimit të tregtimit të mallrave të larmishëm për të promovuar shkëmbimin ekonomik global me cilësi.

zhibo zhibo

Zgjidhja e Problemeve të Ndërmarrjeve Detare

Dhjetëra mijëra burime të shitësve në më shumë se 40 platforma kryesore të tregtisë elektronike (e-commerce ndërkufitare)

Më shumë
zhibo zhibo

Mënyra inovative e blerjes së klientit

Integroni burimet e favorshme globale, një sistem burimesh të nivelit të lartë me ndikim global

Më shumë
zhibo zhibo

Global Influencer Marketing

Lidhuni me influencuesit globalë, siguroni transmetime të drejtpërdrejta profesionale, kultivoni shpejt produkte të njohura dhe përmirësoni ndikimin e markës;

Më shumë
zhibo zhibo

Drenazhim ultra i saktë i ekspozimit

Teknologjia kryesore e motorit të kërkimit SEO, dhjetëra mijëra burime shitësish në më shumë se 40 rrjedha kryesore ....

Më shumë
zhibo zhibo

Big Data + Inteligjenca AI

Marketingu i produkteve të shërbimit të të dhënave të mëdha, duke ofruar portrete të sakta të grupit të klientëve për produktet

Më shumë
udhë
ai

Partnerët Strategjikë

Hapësirë ​​ekspozimi për anëtarët e Federatës

Merr gjërat Barter (Shenzhen) Technology Group Co., Ltd

Merr gjërat Barter (Shenzhen) Technology Group Co., Ltd

 • Prezantimi i Kompanisë
 • Avantazhi i markës
E themeluar në vitin 2021, Take things Barter (Shenzhen) Technology Group Co., Ltd. është një kompani platformash që fokusohet në zgjidhjen e punëve të prapambetura të korporatave dhe duke ndihmuar ndërmarrjet në shkëmbimin dhe lehtësimin e borxhit.Të përkushtuar për t'u ofruar klientëve pastrimin e inventarit, shitjet e borxhit, rigjallërimin e aseteve, të ndihmojnë ndërmarrjet e borxhit të udhëtojnë lehtë dhe të krijojnë sërish shkëlqim.
Kombinuar me inteligjencën artificiale të AI, blockchain, të dhënat e mëdha, kompjuterin në cloud dhe teknologji të tjera, kërkimin masiv të fjalëve kyçe, sistemin shumëgjuhësh të ndërtimit të faqeve të internetit, teknologjinë kryesore SEO të motorëve të kërkimit, teknologjinë e promovimit të marketingut me shumë kanale, tregtinë elektronike me shumë rrjedha kryesore (ndërkufitare e -commerce) platformë për të ofruar një platformë të larmishme, efikase, me konvertim të lartë të trafikut të Google SEO, kullimin e forcave të kondensuara të tregut, promovimin e fluksit të mallrave, promovimin e platformës së shërbimit të larmishëm të tregtisë së mallrave të tregtisë globale të shkëmbimit.
Më shumë
微信图片_20230811104510
Chengdu Gudao Technology Co., Ltd.

Chengdu Gudao Technology Co., Ltd.

 • Globalso
 • Hagro
Përqendrohuni në ofrimin e zgjidhjeve të marketingut të motorit të kërkimit me një ndalesë për ndërmarrjet kineze B2B për të shkuar jashtë shtetit.Ndërtoni uebsajte të markave të pavarura të bazuara në 109 gjuhë, kombinoni renditjen e kërkimit natyror të SEO + promovimin e reklamave SEM + promovimin e marketingut në media sociale dhe teknologji të tjera për të arritur ekspozim të lartë dhe konvertim të lartë, ndihmoni kompanitë të ndërtojnë grupe të trafikut të domenit privat në internet dhe lejoni blerësit e saktë global që në mënyrë aktive kërkoni për to.Ndërtoni imazhin e markës së ndërmarrjeve të mëdha të eksportit të Kinës.
Për të përvetësuar në mënyrë aktive klientë, ai mbledh të dhëna doganore globale, të dhëna globale të mediave sociale, të dhëna të mëdha të ndërmarrjeve globale, të dhëna globale të motorëve të kërkimit, etj., për të ndihmuar kompanitë të minojnë thellësisht dhe të gjejnë në mënyrë aktive dhe të saktë klientët potencial në industri;dhe përdorni CRM, EDM, marketing social, etj. Kanale të shumta përdoren për të menaxhuar dhe konvertuar klientët, duke e bërë blerjen e klientëve të tregtisë së jashtme më të thjeshtë dhe më efikase.
Më shumë
partner01
Shenzhen HengKangDa International Food Corp,.Ltd

Shenzhen HengKangDa International Food Corp,.Ltd

 • Prezantimi i Kompanisë
 • Aftësitë e ndërmarrjes
E themeluar në vitin 2005, Shenzhen Hengkangda International Food Co., Ltd. është një kompani e integruar gjithëpërfshirëse që fokusohet në ushqimin e importuar, veçanërisht në markat ndërkombëtare të nivelit të lartë dhe transaksionet ndërkombëtare të ngrira me shumicë.
Hengkangda është e vetmja ndërmarrje e listuar në Bordin e Tretë të Ri në industrinë ushqimore të importuar në Kinë, dhe ka lidhje të ngushta me Hong Kongun dhe Makaon që nga themelimi i saj, dhe është kompania e parë kontinentale në Kinë që operon CEPA në Hong Kong dhe kontinentin e parë. kompani për të operuar CEPA në Makao.Aktualisht, Hengkangda ka një kualifikim të plotë të licencës për importin e ushqimeve të para-paketuara, produkteve ujore, mishit dhe ushqimeve të tjera, dhe ka temperaturë normale dhe magazinim në temperaturë konstante të certifikuar si një magazinë mbikëqyrje nga Byroja e Inspektimit dhe Karantinës (CIQ), e cila mund të plotësojë nevojat e magazinimit kombëtar dhe të logjistikës.
Më shumë
1693389654600
Shoqata e Shkëmbimit të Kulturës së Çajit të Qarkut Shenzhen Bao'an Pu'er

Shoqata e Shkëmbimit të Kulturës së Çajit të Qarkut Shenzhen Bao'an Pu'er

 • Prezantimi i Shoqatës
 • Karakteristikat e markës
Shoqata e Shkëmbimit të Kulturës së Çajit Pu'er të Distriktit Shenzhen Bao'an u themelua në vitin 2021. E përkushtuar për kërkimin e kulturës së çajit Pu'er, promovimin e kulturës tradicionale të çajit, shoqata ka shumë anëtarë, duke përfshirë fermerë çaji, operatorë çaji, të famshëm, industrialë dhe sipërmarrës tregtarë, menaxherë fondesh, profesorë universiteti, mjekë, kinezë jashtë shtetit dhe shumë fusha dhe industri të tjera të adhuruesve të çajit Pu'er.
Marka "Dian Zan", duke u fokusuar në funksionimin e çajit të vjetër Pu'er, një numër i madh i kategorive të çajit të vjetër Pu'er, plot kategori, sasi të mëdha, shumë butikë.Çaji i cilësisë së mirë është zgjedhur në mënyrë profesionale, platforma kontrollon rreptësisht cilësinë, sigurinë dhe besnikërinë, pirjen e sigurt, ruajtjen profesionale.
Më shumë
图片
Shenzhen Shuibei Jewelry Co., Ltd.

Shenzhen Shuibei Jewelry Co., Ltd.

 • Avantazhi i burimit
 • Përparësitë e markës
Qeveria e Shenzhen-it përmes ndërmarrjeve të trenave mbështetet në Aleancën Pan-Industriale të Bizhuterive "Belt and Road" për të vendosur bashkëpunim strategjik ndërkombëtar me më shumë se 30 vende anëtare Shoqata Ndërkombëtare e Gurëve të Çmuar me Ngjyrë ICA, Shoqëria Royal Gem, GUILD, GIA dhe institucione të tjera ndërkombëtare për të krijuar bashkëpunim biznesi Spitali kërkimor i industrisë së modës së pan-bizhuterive
Pas 22 vitesh kultivimi intensiv, ajo ka krijuar një reputacion dhe ndikim të mirë si brenda dhe jashtë industrisë.Mblidhni burime industriale dhe ndërtoni një bazë grumbullimi ndërkombëtar të industrisë së arit dhe bizhuterive Sigurimi i cilësisë, furnizimi i dorës së parë nga vendi i origjinës dhe kontrollet shtresë pas shtrese për të siguruar cilësinë e produktit
Më shumë
c1
Shenzhen Jiuzhou Electric Appliance Co., Ltd.

Shenzhen Jiuzhou Electric Appliance Co., Ltd.

 • Hulumtimi dhe
  forca e zhvillimit
 • Kapaciteti i prodhimit
Zhvillimi i pavarur i moduleve bazë televizive dixhitale Produktet e TV dixhitale mbulojnë satelitin, kabllon, tokësor dhe internetin, një gamë e plotë e sistemit të platformës private cloud iot ofron zgjidhje të sistemit iot nga fundi në fund me aftësinë për të personalizuar zhvillimin e aplikacioneve të industrisë së sistemit iot. Laboratori Dolby ngriti laboratorin e testimit HDMI
Kompania ka tre baza prodhimi (baza e prodhimit Shenzhen shajing jiuzhou (elektroniku britanik), bazën e prodhimit të dritës Shenzhen jiuzhou (f ruixiang), bazën e prodhimit në mianyang, sichuan jiuzhou (teknologjinë jiuzhou)) dhe fabrikën e përpunimit të bashkëpunimit jashtë shtetit si një platformë prodhuese. mund të plotësojnë të gjitha pajisjet e televizorit dixhital, terminalin inteligjent dhe bordin dhe nevojat e produkteve të tjera elektronike për përpunimin dhe prodhimin.
Më shumë
img2
Uji BeiYi nr.

Uji BeiYi nr.

 • Mbulimi i industrisë
 • Shërbimet e shoqatës
Prodhimi inteligjent, industria e informacionit, inteligjenca artificiale, interneti industrial, energjia e re, materialet e reja, biomjekësia, zinxhiri i furnizimit të logjistikës, investimet financiare, inxhinieria e ndërtimit, parqet industriale, arsimi kulturor dhe krijues, shërbimet e ndërmarrjeve dhe shumë fusha të tjera.
Duke iu përmbajtur parimit të shërbimit të "mbledhjes së forcës dhe vlerave lidhëse", Konfederata e SME-ve përpiqet të jetë një "inkubator për ndërmarrjet sipërmarrëse, një përshpejtues për ndërmarrjet në rritje dhe një nxitës për ndërmarrjet udhëheqëse".
Më shumë
1.sbd
Grupi i Parkut Industrial të Shkencës dhe Teknologjisë Shenzhen

Grupi i Parkut Industrial të Shkencës dhe Teknologjisë Shenzhen

 • Rreth markës
 • Teknologji e lartë dhe e re
Pas MË SHUMË se 30 vjet zhvillimi dhe ndërtimi, SCI-TECH Park Group është bërë një park SCI-TECH me mjedis të lartë investimi, ndërmarrje të teknologjisë së lartë dhe të re, forcë të fortë funksionimi dhe ndikim të caktuar të markës.
Që nga themelimi i saj, kompania ka transformuar një sërë arritjesh të teknologjisë së lartë të dominuara nga Akademia Kineze e Shkencave, ka prezantuar një numër të madh ndërmarrjesh vendase dhe të huaja të teknologjisë së lartë dhe ka formuar një grup industrial të teknologjisë së lartë në park, si p.sh. informacion elektronik, materiale të reja dhe farmaceutike bioinxhinierike, e cila është një bazë e rëndësishme për zhvillimin e industrive të teknologjisë së lartë në Shenzhen.
Më shumë
kej
Shoqata e Inovacionit Industrial të Ndërmarrjeve të Vogla dhe të Mesme Shenzhen

Shoqata e Inovacionit Industrial të Ndërmarrjeve të Vogla dhe të Mesme Shenzhen

 • Mbulesat e industrisë
 • Shoqata e shërbimit
Prodhimi inteligjent, industria e informacionit, inteligjenca artificiale, interneti industrial, energjia e re, materialet e reja, biomjekësia, zinxhiri i furnizimit të logjistikës, investimet financiare, inxhinieria e ndërtimit, parqet industriale, arsimi kulturor dhe krijues, shërbimet e ndërmarrjeve dhe shumë fusha të tjera.
Ndërmarrjet e vogla dhe të mesme SMEA që i përmbahen qëllimit të shërbimit "kohezioni i forcës, vlera e lidhjes", për të bërë një punë të mirë të "inkubatorit të ndërmarrjeve sipërmarrëse, përshpejtuesit të ndërmarrjeve në rritje, përforcuesit kryesorë të ndërmarrjeve"
Më shumë
z15
Grupi i Bujqësisë dhe Blegtorisë Cui Lin

Grupi i Bujqësisë dhe Blegtorisë Cui Lin

 • Misioni i korporatës
 • Koncepti i cilësisë
Cuilin Agriculture and Animal Husbandry Group është një grup ushqimesh shëndetësore të nivelit të lartë të bazuar në shpërndarjen vendase dhe globale, i cili integron mbjelljen, mbarështimin, prodhimin, shpërndarjen dhe shitjet.Me qëllim të "përzgjedhjes së ushqimit me kreativitet dhe krijimit të një stili jetese më të mirë", Cuilin Agriculture and Animal Husbandry Group i përmbahet misionit të korporatës "Të bëjmë produkte me zemrën tënde dhe të bëjmë zgjedhje më të pastra"
Duke iu përmbajtur konceptit të cilësisë "origjinale, vendi i origjinës, origjinali" dhe "e gjithë kategoria, zinxhiri i plotë industrial, globalizimi", që nga themelimi i saj, cui farming ka qenë në planin e investimeve vendase dhe të huaja 12 ka fabrikat e veta dhe tre institucione të mëdha kërkimore, pikat e shitjes në të gjithë vendin shtrirë mbi 50 m, biznesi mbulon më shumë se 30 provinca dhe qytete në mbarë vendin, dhe pozitiv gjatë gjithë rrugës përgjatë zonës shtrirje më shumë se 10 vende dhe qytete jashtë shtetit.
Më shumë
lx
Yinsheng Technology Services Group Co., Ltd.

Yinsheng Technology Services Group Co., Ltd.

 • Për sheng argjendi
 • Vizioni i ndërmarrjes
Grupi tani ka më shumë se 20 filiale mbajtëse, më shumë se 50 degë, më shumë se 200 departamente komunale biznesi dhe më shumë se 21 milionë tregtarë, me transaksione vjetore të aktiveve financiare që tejkalojnë 3 trilion juanë.Grupi zotëron dy ndërmarrje kombëtare të teknologjisë së lartë, Yinsheng Communication dhe Yinsheng Payment, si dhe disa marka, të tilla si Yinsheng Communication, Shengxiaodian, E-Ticket, Yinsheng Payment, Yinsheng Tong, Xiaoy Butler, HaiAllied Travel, etj. për të ndërtuar një pikë referimi për industrinë e shërbimeve të biznesit të bazuar në teknologji, duke fuqizuar vazhdimisht tregtarët dhe duke i shërbyer ekonomisë reale.
Në të ardhmen, Grupi Yinsheng do t'i përmbahet misionit të ndërmarrjes të "shkencës dhe teknologjisë, të përmirësojë biznesin", të marrë "të bëhet pikë referimi e industrisë së shërbimit të biznesit të shkencës dhe teknologjisë" si vizion i ndërmarrjes, të përqendrohet te klientët, të inovojë vazhdimisht produkte dhe shërbime , dhe vazhdoni të krijoni vlerë për klientët.
Më shumë
s

Merr gjërat Barter (Shenzhen) Technology Group Co., Ltd

Chengdu Gudao Technology Co., Ltd.

Shenzhen HengKangDa International Food Corp,.Ltd

Shoqata e Shkëmbimit të Kulturës së Çajit të Qarkut Shenzhen Bao'an Pu'er

Shenzhen Shuibei Jewelry Co., Ltd.

Shenzhen Jiuzhou Electric Appliance Co., Ltd.

Uji BeiYi nr.

Grupi i Parkut Industrial të Shkencës dhe Teknologjisë Shenzhen

Shoqata e Inovacionit Industrial të Ndërmarrjeve të Vogla dhe të Mesme Shenzhen

Grupi i Bujqësisë dhe Blegtorisë Cui Lin

Yinsheng Technology Services Group Co., Ltd.

toping-bizhuteri
Angel-logo-1
skedar_4
TGKlogo1
logo15
logo-11
LOGO2-1
logo1-1
HOME_LOGO2
handelogo11-11

Zona globale e promovimit të ngjarjeve

Publikimi i ngjarjes mund të synojë më shumë se 200 vende, 338 rajone, më shumë se 10 milionë blerës ndërkombëtarë dhe përdorues të platformave të ndryshme mediatike jashtë shtetit, të identifikojë shpejt përmes AI inteligjente dhe të dhëna të mëdha, të gjejë me saktësi përdoruesit e synuar dhe t'i ftojë ata të marrin pjesë.

 • hezuo_twitter
 • hezuo_yandex
 • hezuo_google
 • hezuo_itunes
 • hezuo_facebook
 • hezuo_paly
 • hezuo_ins
 • hezuo_hargo
 • zuohe_amazon
 • hezuo_whatsapp
 • hezuo_googleplay
 • hezuo_rudio
 • hezuo_tk
 • hezuo_youtube
 • hezuo_playfm

Ekspozita Ndërkombëtare e Konsumit të Modës në Shenzhen

Me temën "World Moda and Pengcheng Blossoming", IP e re e biznesit e estetikës së stilit të jetesës krijohet duke përfituar nga karakteristikat e rrethit të biznesit të biznesit me cilësi të lartë dhe qendrës së jetës me cilësi të lartë.

Klikoni për të parë
01

Si të zgjidhni bizhuteri argjendi?Për Shui Bei One "Zona e bizhuterive në dysheme B1" në blerje!

Bizhuteritë prej argjendi jo vetëm që kanë atributet kulturore të bizhuterive të nivelit të lartë dhe depozitave tradicionale historike dhe kulturore, por gjithashtu kanë karakteristikat e avantazhit të çmimit, stileve të ndryshueshme dhe formave të ndryshme, kështu që audienca mbulon të gjitha moshat, dhe potenciali i blerjes është i pakufizuar.

Klikoni për të parë
po
01
02

Blini produkte shpërthyese ari, ju lutemi shkoni në L1 Floor, Shuibei One!

Në katin L1 të Qendrës Tregtare Shuibei Nr.1, me temën "Blloku i Shpërthimit Kulturor të Arit", është ndërtuar një platformë profesionale e produkteve kulturore ari për të formuar efektin e grupit industrial, për të lehtësuar funksionimin e rafinuar të arit dhe produkteve të pangopura, dhe mundësojnë që produktet kulturore të arit të hyjnë në rrugën e zhvillimit të përshpejtuar të produkteve shpërthyese nën funksionimin dhe promovimin e platformës, në mënyrë që të përçojnë bukurinë e produkteve kulturore të arit dhe bukurinë e atmosferës tek më shumë njerëz.Për të përmbushur kërkesën e larmishme dhe të personalizuar të konsumatorëve për bizhuteri ari.

Klikoni për të parë
huangjin
02

Qendra globale e përzgjedhjes u vendos

Me qendër në Shenzhen, duke lidhur Kinën dhe duke i shërbyer botës

Hyrja e produktit